8 tinklalapiai, kuriuos turi žinoti kiekvienas besimokantis fotografijos

Kaip išmokti fotografuoti? Praktika, praktika ir dar kartą praktika. Ir dar derėtų žinoti bent kelias vietas, kuriose galima rasti įdomios ir vertingos informacijos, pamokų, patarimų, įkvėpimo. Štai todėl dalinamės aštuoniais užsienio tinklalapiais, kurie skirti norintiems pagilinti fotografijos žinias.

digital-photography-school.com

Kaip ir sako pavadinimas, šis tinklalapis yra skaitmeninės fotografijos mokykla. Išties gausu informacijos ir pamokų kiekvienam pradedančiam ir jau patyrusiam fotografui.

digital-school

 

PopPhoto.com

Itin populiarus bei fotografų mėgstamas portalas, kuriame gausu naujienų, pamokų, patarimų ir technikos apžvalgų.

popphoto

 

Photo.net

Ko gero didžiausias fotografų bendruomenės portalas internete. Čia galima rasti praktiškai viską: įrangos apžvalgas, patarimus, išsamias pamokas, forumus, diskusijas ir pan.

photo.net

 

Geofflawrence.com

Jei nori ne tik praplaukti paviršiumi, tačiau į ką nors įsigilinti ar rasti atsakymus į pačius sudėtingiausius klausimus – apsilankyk šiame tinklalapyje. Kaip išsirinkti fotoaparatą, kaip analizuoti spalvas arba kaip parinkti tinkamą ekspoziciją – visi atsakymai čia.

geoff

 

Fstoppers.com

Dar viena didelė fotografų bendruomenė, kur sukaupta didelė patirtis, daugybė pamokų, mokomųjų straipsnių vertingų tiek pradedančiam, tiek besigilinančiam į tam tikrą temą fotografui.

fstop

 

Picturecorrect.com

Daug vertingų straipsnių apie fotografiją ir retušavimą, nuotraukų apdorojimą. Taip pat tai puiki vieta ieškoti įkvėpimo.

picture-correct

 

Cambridgeincolour.com

Virtuali fotografų mokymosi vieta. Lankytini ir aktyvūs forumai, išsamūs straipsniai – tai leidžia kasdien išmokti kažką naujo.

cambridge

 

Expertphotography.com

Jei nori geriau pažinti fotoaparatą ir visą fototechniką – čia gera vieta gilinti savo žinias ir išmokti fotografuoti kaip tikras profesionalas.

expert

Add a Comment