Ar galiu gauti 1000 eurų paskolą buitinei technikai įsigyti?

Taip, galit. Tik pakalbėkim apie tai plačiau…

Jei apsisprendėt, kad skolinsitės pinigų savo norams įgyvendinti ar nebaigtiems darbams užbaigti galit pasinaudoti vartojamo paskolas teikiančių institucijų paslaugomis. Tai būtų bankai, kredito unijos ar, dabar plačiai siūlomi, greitieji kreditai. Pastaruosius raginčiau vertinti labai atsargiai ir atsakingai. Na, o kitos institucijos gali jums padėt tiek, kiek leidžia Lietuvos banko nustatytos atsakingo skolinimosi nuostatos.

Jei jums pritrūko 100 eurų buitinės technikos įsigijimui ar 15000 eurų visiškam busto atnaujinimui galite kreiptis dėl vartojimo paskolos gavimo. Bus objektyviai įvertintos jūsų pajamos, o jei turit sutuoktinį – jūsų abiejų bendros pajamos, ir pagal tai pasiūlyta galima vartojimo kredito suma ir terminas. Minimali paskolos suma gali būti 30 eurų, o maksimali – 15000 eurų. Skolinimosi terminas nuo 1 mėnesio iki 60 mėnesių. Jei turėsit žmogų, kuris galėtų laiduoti jūsų paskolą, atsižvelgiant į jūsų pajamas, palūkanos gali būti nuo 8 procentų.

Vartojimo kreditas gali būti suteiktas:

  • Įsigyti automobiliui;
  • Asmeniniams poreikiams: kelionėms, sveikatos išlaidoms padengti ir kita;
  • Būstui remontuoti;
  • Įsigyti baldams ar buitinei technikai.

Kauno kredito unija nenori, kad paskolos grąžinimas keltų sunkumų, todėl siūlo palankias skolinimo sąlygas remdamiesi Lietuvos banko atsakingo skolinimo nuostatomis. O  gautumėte neplanuotų pajamų ir norėsite anksčiau termino grąžinti kreditą, nekils jokių problemų, KKU netaiko jokių nuobaudų ar sankcijų.

Jei turite greitojo kredito paskolą, ar kitos skolinimo institucijos kreditą, Kauno kredito unija gali pasiūlyti refinansuoti jūsų turimą įsipareigojimą. Žinoma palankesnėmis sąlygom – tai galėtų būti ar ilgesnio termino paskola, ar mažesnėmis palūkanomis.

Kauno kredito unija paskolas teikia tik unijos nariams, tačiau juo tapti nėra sudėtinga. Apie tai ir daugiau informacijos galit rasti http://kku.lt/naudinga/vartojimo-kreditas/.