Ar reikalingi biuruose pakeliami stalai?

Reguliuojamo aukščio stalai jau tapo nebe naujiena. Baldų kūrėjai, stengdamiesi įgyvendinti klientų poreikius, sukūrė šiuos stalus ir jų modelius vis dar tobulina. Rankiniu ar automatiniu būdu reguliuojamo aukščio stalus vis dažniau galima išvysti ir Lietuvos ofisuose. Ar tikrai jie reikalingi biuruose ir kokia jų nauda? Pasistenkime atsakyti.

  • Pritaikymas sėdimam darbui

Keičiant stalo aukštį jį galima lengvai pritaikyti tiek sėdimai, tiek stovimai darbuotojo padėčiai. Dirbant ofise kartais pakeisti kūno padėtį iš sėdimos į stovimą yra naudinga. Taip išvengiama raumenų, stuburo skausmų bei suaktyvėja ilgą laiką sėdinčio žmogaus kraujotaka. Akivaizdu, kad prie stalo, skirto sėdėjimui, dirbti stovint bus tikrai nepatogu ir netgi žalinga. Šiuo atveju pakeliami stalai išsprendžia šią problemą. Atsistojus jų stalviršį galima paprastai pakelti iki reikiamo aukščio. Rasti daugiau informacijos apie pakeliamų stalų funkcijas galite jais prekiaujančių įmonių interneto svetainėse.

  • Galimybė patogiai dirbti skirtingo ūgio darbuotojams

Reguliuojamas stalo aukštis ypač aktualus, kai  tuo pačiu stalu skirtingu laiku naudojasi keli darbuotojai. Stalo aukštis norint patogiai prie jo dirbti priklauso nuo sėdinčiojo žmogaus ūgio. Kai įmonėje yra darbuotojų kaita, tą patį stalą galima lengvai pritaikyti skirtingiems žmonėms.

  • Ne tik darbui, bet ir kitiems poreikiams

Pakeliamus stalus galima naudoti ne tik darbui, bet ir susirinkimams, konferencijoms ar tiesiog komunikacijai. Po sėdimo darbo dienos darbuotojams kur kas smagiau pasitarti atsistojus, negu vėlgi sėdint prie biuro stalų. Reguliuojamus stalus taip pat galima naudoti kitiems poreikiams, pavyzdžiui, įmonės vakarėlyje toks stalas gali tapti baro stalu užkandžiams.

Pakeliami stalai pasižymi daugybe privalumų, tad tikrai verta pagalvoti apie šių baldų naudojimą ofise. O galbūt po kelerių metų jie visiškai pakeis įprastus biuro stalus.