Asmenukių lazdos – ne tik jaunimui

Asmenukės (angl. selfie) – tai prieš kelerius metus itin išpopuliarėjusi fotografijų rūšis. Šios naujosios kartos nuotraukos itin išpopuliarėjo ir dėl išmaniųjų telefonų tobulėjimo bei prieinamumo praktiškai visiems visuomenės sluoksniams. Daugelis skeptikų teigia, kad asmenukės – tai paauglių, jaunimo pamėgtas fotografavimosi būdas, tačiau pastebėta, kad jį vis labiau įvertina ir vyresnio amžiaus žmonės. Asmenukės tiesiog užvaldė socialinius tinklus – tai būdas papasakoti kitiems apie save ir savo gyvenimą. Šio tipo nuotraukoms pasiekus piką, atsirado ir asmenukių lazdos. Kodėl verta jas įsigyti ir kuo jos patrauklios dėl nuotraukų pamišusiems žmonėms?

selfis

Tiems, kurie daug fotografuojasi, gali būti problematiška kitų žmonių kaskart prašinėti, jog jie nufotografuotų. O juk taip norisi įsiamžinti netikėtose vietose ir naujoje aplinkoje. Fotografuotis bet kada panorėjus – smagu ir originalu. Asmenukėms daryti skirtos lazdos yra teleskopinės, pritaikomos norint tiek fotografuoti, tiek ir filmuoti. Jos nepakeičiamos sportuojant, leidžiant laisvalaikį:

  • Ant kiekvienos asmenukės lazdos rasite mygtuką, kurį spustelėjus telefonas automatiškai nufotografuos.
  • Ant asmenukės lazdos yra ir laidelis (kabelis), kurį reikia įkišti į telefoną. Žinoma, asmenukių lazdą su telefonu galima sujungti ir Bluetooth ryšiu, tačiau sujungimas laideliu yra greitesnis ir patogesnis.
  • Asmenukių lazdų rankenos dengtos guma, todėl suprakaitavusios rankos nesutrukdys pasidaryti stulbinamos fotografijos, o lazda su telefonu neiškris.
  • Asmenukių lazdoms gaminti dažniausiai naudojamas aukštos kokybės plienas, todėl lazda yra ne tik tvirta, ilgai tarnaujanti, bet ir itin lengva.
  • Lazdos, skirtingai nei telefono ar kitų įrenginių, nereikia įkrauti.

Kokiomis savybėmis pasižymi asmenukių lazdos?

  • Lazdoje sumontuotas laikiklis yra universalaus dydžio, t. y. pritaikytas perkamiausiems iPhone, LG, Nokia, Samsung, Sony, HTC ir kitiems išmaniesiems telefonams.
  • Lazdos yra reguliuojamo dydžio ir gali išsiskleisti nuo 20 cm iki 95 cm. Sulankstyta lazda tilps net ir į patį mažiausią rankinuką.
  • Galima pasirinkti lazdas su norimos spalvos rankena. Kai kuriose el. parduotuvėse asmenukių lazdų spalvos parenkamos automatiškai.
  • Prijungti asmenukių lazdas yra išties paprasta, o drauge su lazda pateikiamos ir jos naudojimo instrukcijos.

Jei baiminatės, kad nemokėsite lazda naudotis, internete gausu filmukų su išsamiomis instrukcijomis ir patarimais, kaip gražiai nusifotografuoti.

Informacija parengta pagal InovacinesSistemos.lt informaciją.

Add a Comment