Gamybos valdymo sistema, kaip patobulinti gamybą

Kiekviena fabriko, ar gamyba užsiimančios įmonės, net pavienės linijos ar cecho galva nuolat laužo galvą, kaip gi čia padidinus gamybos efektyvumą. Juk pagal progresą ir gerus ar net gerėjančius rezultatus ir yra vertinami šių pozicijų atstovai, todėl inovacijos ir teisingi sprendimai jiems yra labai aktualūs. Šioje vietoje nebūtina išradinėti dviratį. Yra puikus, lengvai prieinamas ir be galo gerai išvystytas būdas norint patobulinti gamybą. Tai – gamybos valdymo sistemos integracija. Apžvelkime tokios sistemos, šiuo atveju TERRA ERP naudą jūsų gamybai.

  1. Centralizacija – nors decentralizacija kartais ir yra naudingas procesas, vadovaujantiems asmenims monitoringo bei įžvalgų tikslais centralizuota valdžia yra labai gerai. Su TERRA ERP atsakingi asmenys gali stebėti bei matyti realiu laiku besikeičiančius duomenis, kad greičiau reaguotų į pasikeitimus, matytų spragas bei stiprias vietas.
  2. Taupymas – sprendimus perkeliant į automatizuotą skaitmeninę erdvę, su TERRA ERP pakaks stebėti Ganto diagramą, kad matytumėte visą naudingą informaciją. Ją galima panaudoti ne viename, o keliuose procesuose. Įprastai tokia veikla užsiimti turėtų atskiri darbuotojai, o šiuo atveju visi duomenys bus aiškūs bei lengvai interpretuojami.
  3. Inovatyvumas – tai ne tik kompiuterių, planšečių ar išmaniųjų telefonų integracija, tai buvimas konkurentų priešakyje ir nuolatinis progresas. Naudojamas debesis leidžia sukaupti daug duomenų, tad galėsite stebėti įvairias gamybos proceso sferas, sukaupti labai didelį archyvą.
  4. Lankstumas – sistema gali valdyti ne tik su gamyba susijusią informaciją, bet valdyti ir finansinę informaciją. Na, o bene geriausi TERRA ERP aspektai yra: greitas jos veikimas bei paruošimas naudojimui ir tai, jog dirbti ir stebėti duomenis ar informaciją perduoti galima iš bet kurios vietos.

Susidomėjote TERRA ERP gamybos valdymo sistema? Spauskite ant nuorodos http://www.terraerp.lt/irapiesistemąsužinokite daugiau!