Ką daryti, kad nuotraukose atrodytum lieknesnė?

Jei kiekvieną kartą pažiūrėjus į nuotraukas pagalvoji, „negi aš iš tikro tokia stora?“, laikas peržiūrėti ar teisingai pozuoji. Netinkama poza prieš foto kamerą gali pridėti išties nemažai svorio. Todėl šiandien pasidalinsime keliais profesionalų patarimais, kaip pozuoti, kad atrodytum lieknesnė ir fotogeniškesnė.

pozuoti

Niekada nestovėk visu kūnu atsisukusi į foto kamerą, geriausia pasisukus kampu, vieną ranką paslėpus už nugaros, o artimesnę kamerai uždėjus ant liemens. Taip išryškinsi liemenį ir sukursi lieknesnį siluetą. Plačiau apie šias gudrybes trumpame video:

fotografija4 fotografija3

Fotografuojant portretą, žandikaulio linija yra itin svarbi.  Neišryškinus žandikaulio linijos atsiranda dvigubas smakras, veidas atrodo labiau „burbuliukas“ nei yra ištikro. Šiame video fotografas Peter Hurley išsamiai paaiškina kaip pasukti, pakreipti veidą, kad išryškėtų žandikaulio linijos ir portretas atrodytų gražiausiai.

Viena iš jo paminėtų grudrybių itin paprasta. Paprasčiausiai reikia kaip žirafai ištiesti galvą į priekį, tačiau nepakeliant smakro į viršų! Smakras turi būti lengvai nuleistas žemyn. Rezultatas matomas antrame pavyzdyje, o nuotrauka iš šono parodo kaip tai atrodo:
fotografija2
fotografija21

Nėra universalių patarimų kaip pozuoti, kadangi kiekvienas žmogus yra skirtingas. Pavyzdžiui, priklausomai nuo figūros tipo, priklauso ir patarimai kaip pozuoti. Šis video ilgas, tačiau vertingas kiekvienai merginai, ypač turinčiai šiek tiek antsvorio.

Susipažinusi su šiais video išdėstytais patarimais tapsi gražiausia nuotraukose!