Ką turite žinoti renkantis vestuvių fotografą

Vestuvių fotografo pasirinkimas – rimta užduotis. Todėl prieš renkantis ir jau pasirinkus reikia žinoti keletą dalykų, kurie sudėlios visus taškus ant i. Tad dalinamės keliais praktiškais patarimais, į ką atkreipti dėmesį renkantis ir pasirinkus vestuvių fotografą.

vestuves

Visi fotografai turi savo stilių

Kiekvienas vestuvių fotografas turi savitą fotografavimo stilių. Besidomintys fotografija greitai sugeba pastebėti skirtumus ir vėliau vien pažvelgus į fotografiją pasakyti kas yra nuotraukos autorius. Tą turėtumėte pastebėti ir jūs besirenkant fotografą savo vestuvėms. Rinkitės tą fotografą, kurio nuotraukos jums prie širdies, tačiau žinokite, kad ir jūsų fotografijos bus tokio pat ar panašaus stiliaus.

Su fotografu turite sutarti

Vestuvių fotografas yra vienas iš tų nedaugelio žmonių, kurie praleis su jumis visą dieną. Nuo tos akimirkos kai pradėsite vilktis vestuvinę suknelę, visą laiką kol šypsositės priimdami dovanas ir sveikinimus, fotografas suktis šalia, kuomet šoksite savo pirmą šokį, ir bus kartu iki to momento kai jau pavargę atsisveikinsite su svečiais ir patrauksime miegoti. Todėl itin svarbu, kad šalia būtų žmogus, su kuriuo būti malonu, kurio nuolatinis sukiojimasis aplink neerzina. Renkantis fotografą būtina susitikti gyvai, tai ne tik metas kuomet aptariate įvairius su paslaugos teikimu susijusius niuansus, tačiau laikas, per kurį galite įvertinti ar norite, jog šis žmogus dalyvautų jūsų vestuvėse.

Pasikliaukite profesionalu

Fotografą samdote todėl, kad tikitės, jog nuostabios vestuvių akimirkos bus užfiksuotos profesionaliai ir turėsite kokybiškų fotografijų albumą. Kitu atveju, ko gero prašytumėte savo draugų fotografuoti išmaniaisiais telefonais. Todėl pasirinkę fotografą, pasitikėkite jo sprendimais ir darbo metodais. Galbūt gali skambėti grubiai, tačiau nemokykite fotografo dirbti, būdami kitoje fotoaparato pusėje negalite žinoti koks yra vestuvių fotografo sumanymas ir koks nuostabus rezultatas gausis.

Nebijokite fotošopo

Dažnai kalbantis su fotografu išgirdus frazes susijusias su retušavimu ar fotošopu, jaunieji taria griežtą „ne!“. Taip yra todėl, jog spaudoje dažnai matome pranešimus, kaip fotografai spaudoje specialių programų pagalba pakeičia žymių žmonių kūno linijas, prideda arba pamažina kilogramų kiekį, „nuvalo“ nuo veido visus spuogus bei apgamus. Tokie veiksmai, iškreipia suvokimą ką iš tikro reiškia fotografijų retušas. Retušas, tai elementarus šviesos, šešėlių sutvarkymas, netyčia į kadrą papuolusių nereikalingų daiktų pašalinimas. To bijoti nereikia.

Add a Comment