Kaip pasirinkti vestuvių fotografą?

Meilė brangesnė už turtus: ji deimantas, kurio net karaliai negali nusipirkti; ji – visas pasaulis, nors ją galima apkabinti abiem rankom…

Siekiant suorganizuoti gražias vestuves – tam reikia paskirti gana daug laiko. Smulkmenų apgalvojimas – pirmas žingsnis link tokios šventės, kokios labiausiai norite. Kiekvienose vestuvėse privalo būti fotografas, kurio darbas akimirkas įamžinti taip, kad po daugelio metų nuotraukas paėmus į rankas jos vis dar alsuotų priminimais. Fotografas pasirenkamas pagal individualius kiekvienam žmogui aktualius kriterijus. Jeigu skubate – pasinaudokite mūsų sąrašu. Nurodyti aspektai padės ne tik pasirinkti greitai, tačiau ir kokybiškai.

  • Fotografo patirtis. Daugelis mūsų yra linkę pasinaudoti to profesionalo paslaugomis, kuris turi patirtį. Visgi, ne visada ilgi metai darbo gali užtikrinti kokybę. Dažnai neseniai šioje srityje pradėję dirbti asmenys siekia susikurti klientų ratą, todėl intensyviai dirba, teikia kokybiškas fotografijas gana mažomis kainomis.
  • Fotografo stilius. Kiekvienas menininkas turi savo savo stilių, tad fotografas yra ne išimtis. Negalima teigti, kad visų profesionalų darbai klasifikuojami vien tik į modernias arba klasikines nuotraukas, tačiau toks skirstymas galėtų būti pirmas žingsnis vertinant nuotraukų stilių.
  • Kainoraščiai. Daugeliui kaina yra labai opus reikalas. Vestuvės ir taip gana brangios, tad nieko keisto, kad daugelis jaunųjų kaip įmanydami bando sutaupyti. Fotografas – ne tas paslaugas teikiantis asmuo, kur maža investicija atsipirks. Peržiūrėkite kuo daugiau fotografų teikiamų pasiūlymų, išsiveskite kainų vidurkį ir pagal nustatytą pinigų sumą ieškokite fotografo.
  • Klientų atsiliepimai. Daugelis jaunųjų mėgsta atsiliepimus apie tam tikrus specialistus palikti internete. Visais jais tikėti neverta, kadangi jeigu vienam žmogų netiko paslaugos – nebūtinai ir jums taip bus. Visgi, bent „užmesti akį“ tikrai verta.
  • Pavyzdžiai. Fotografai internete turi portfolio, kuriame galima peržiūrėti jau anksčiau įamžintas akimirkas. Štai ir vienas geriausių kriterijų galinčių padėti įsivertinti, ar kokybė ir stilius jus tenkina, ar ne.
  • Foto įranga. Paprasti žmonės labai retai nusimano apie foto įrangą. Į ką svarbu atkreipti dėmesį, kad profesionalas turėtų ne vieną kamerą. Tiesiog jeigu viena sugestų, kad būtų galima pasinaudoti kitos funkcijomis.
  • Fotografo gebėjimai. Juos galima išbandyti pasinaudojus nemokama fotosesija prieš vestuves. Daugelis specialistų tokias paslaugas teikia. Išbandyti visada verta. Nepamirškite, kad jeigu kokybė Jūsų netenkins – tikrai nesate įsipareigojęs būtinai samdyti jį. Jau geriau tada simboliškai atsidėkokite sumokėję už priešvestuvinę fotosesiją.
  • Vestuvių fotosesijos planas. Tai dažniausiai smulkiai aptariama jau tuomet, kai fotografas yra pasirinktas, tačiau dar paieškų metu visada galite pasidomėti, at profesionalas turi kokių nors idėjų, kaip įprastai vyksta fotografavimo darbai.
  • Sąlygos. Būtinai detaliai perskaitykite visas sutarties sąlygas.
  • Gautas rezultatas. Kol vieni galutiniame rezultate pateikia tik nuotraukas, tuo tarpu kiti ir nemokamą video įrašą ar atspausdina didelį kiekį nuotraukų. Vėlgi, tereikia pasidomėti, koks bus galutinis rezultatas.

Skirti laiko fotografo paieškoms yra tiesiog būtina. Paprasčiausiai jis įamžins akimirkas, kurios praėjus ilgiems metams kaip laiko mašina sugebės grąžinti atgal. Kuo daugiau kriterijų palyginsite – tuo labiau poreikius patenkinantį variantą Jums pavyks atrasti.

Add a Comment