Kaip supakuoti siuntinį?

Jeigu tinkamai supakuosite siuntinį jis bus saugiai ir kokybiškai pristatytas jums reikalingu adresu. Smulkiom prekėms pakuoti visas reikalingas priemones rasit paštuose, pvz., baltų, spalvotų vokų rinkiniai, skirtingų dydžių vokai, siuntų maišeliai, burbulinė plevelė, pakavimo granulės ir kartoninės dėžės. Nepamirškite siuntos dokumentus priklijuoti pakuotės matomoje vietoje. Siuntėjas privalo teisingai užrašyti savo ir gavėjų vardus, pavardes, adresus ir telefonų  numerius.

Pasidomėti kurjerių pasiūlymais

Norint išsiūsti siuntinį reikia pasidomėti ne vienos, o kelių tarnybų kurjerių pasiūlymais. Atkreipti dėmesį į kainų skaičiuoklę ir pasirinkti tinkamiausią variantą. Kurjeriai supakuotą siuntinį paims iš jūsų namų ir pristatys reikiamu adresu. Kurjerį galima išsikviesti darbo dienomis arba šeštadieniais. Siuntos užsakymą galima pateikti internetinėje svetainėje ir užsakyti kurjerio  atvykimą. Į šią paslaugą įeina siuntos draudimas, siuntos sekimo internete kaina ir kitos paslaugos. Siuntos gali keliauti ne tik su vietiniais kurjeriais, bet ir su tarptautiniais kurjeriais, kurie gali pasiūlyti aukštos kdkybės paslaugas.

Pasinaudokite kainų skaičiuoklę

Siūsdami į užsienį naudokites tarptautine siuntu skaičiuokle. Siuntos gali būti siunčiamos, paštu, autobusais ir mikroautobusais. Nepamirškite palyginti skirtingų kurjerių  pistatymo kainų. Šį klausimą padės išspręsti kainų  skaičiuoklė , jums suvedus visus reikalingus duomenis tik tada galėsit priimti tinkamiausią ir pigiausią variantą.

Kaip pasirinkti kurjerius?

Renkantis kurjerius reiktų atsižvelgti į kelis pagrindinius rodiklius:

  • Kad gautumėte geriausia kainą, kurią pasirinktų iš visų įmanomų variantų naudojantis kainos skaičiuokle.
  • Kad kurjeriai galėtų pervežti siuntą nuo smulkaus iki stambaus ir ilgo gabarito krovinio.
  • Kad kurjeriai pristatytų siuntas į reikiamas pasaulio šalis.
  • Kad kurjerių siuntų pervežimo sistema būtų patogi naudoti darant dažnus užsakymus.