Kas suprojektuos ir pastatys malkinę?

Nors malkinė mieste ir retas svečias, priemiestyje ir kaimo vietovėse namai be malkinės sunkiai įsivaizduojami. Kadangi dauguma užmiesčio vietovių vis dar nėra prijungtos prie centrinio šildymo, tenka rūpintis kieto kuro, dažniausiai medienos, laikymu. Dar XIX amžiuje bei visą laiką iki maždaug 9-ojo dešimtmečio pabaigos malkinės projektas būdavo standartinė kone kiekvieno užmiesčio namo dalis. Dabar taip nebėra. Visgi poreikis kietam kurui niekur nedingo, jį vis dar patogu ir paprasta naudoti, toks šildymas nėra brangus, o malkinę galima panaudoti ir kitokio tipo pakurų laikymui. Tai ir universalus pastatas, kadangi kai jis tuščias, nesunkiai malkinę galite transformuoti į sandėliuką.

Malkinės statybos, kaip ir su kiekvienu objektu – reikalauja žinių, tinkamos įrangos bei sumanių inžinerinių sprendimų. Vis dėlto toli gražu ne kiekvienas esame statybos darbų ekspertas, todėl tenka rinktis profesionalų pagalbą. Projektavimu bei kiemo darbais sėkmingai užsiima UAB „Kiemo projektai“, kurie gali įgyvendinti malkinės projektą pagal individualius poreikius bei užsakymus.

Žiūrėdami jų internetinį puslapį (spauskite ant nuorodoshttp://www.kiemoprojektai.lt/lt/kiemo-projektai/malkines.htm) galite rasti daug stilingų, modernių arba klasikinės išvaizdos malkinių, kurias suprojektavo UAB „Kiemo projektai“. Pagrindinis projektavimo aspektas yra statybos taisyklių žinojimas, medžiagų atrinkimas bei tinkamų inžinerinių sprendimų pritaikymas. Pavyzdžiui privalu atkreipti dėmesį į patalpos vėdinimą, nes malkos negali būti per didelėje drėgmėje. Didelė tikimybė, kad statydami bei projektuodami malkinę patys – to neįvertinsite ir statinys bus tik dalinai naudingas.

Projektų kainos – individualios, tačiau patrauklios kiekvienam užsakovui. Pagal jūsų pageidavimus bus suprojektuotas statinys ir jeigu jums patiks, UAB „Kiemo projektai“ malkinę pastatys!