Kokios yra populiariausios vasaros pramogos darbuotojams?

Įmonės darbuotojams rengiamos pramogos pastaruoju metu tapo įprastu reiškiniu. Vadovai organizuodami darbuotojams keliones ar pramogas, tokiu būdu išreiškia savo padėką, darbuotojų įvertinimą už lojalumą ir atsakingumą bei suartina kolektyvą. O kartais ir patys darbuotojai ne darbo metu mielai susiorganizuoja bendrus užsiėmimus. Ieškote idėjų? Dalinamės populiariausiomis pramogomis darbuotojams vasaros metu.

  • Plaukimas baidarėmis/ kanojomis

Turistiniai plaukimai baidarėmis ar kanojomis – tai aktyvios pramogos, suteikiančios įspūdžių ir nepamirštamų akimirkų. Įmonės, užsiimančios baidarių nuoma gali pasiūlyti įvairaus sudėtingumo plaukimus skirtingais maršrutais ir vietovėmis. Priimtiniausias šių pramogų dalyvių skaičius – iki 25 žmonių. Planuojant šias pramogas nepamirškite tinkamos aprangos ir avalynės, o norintieji ilgesnės išvykos gali pasinaudoti apgyvendinimo galimybe sodybose, esančiose netoli plaukimo baidarėmis maršruto.

  • Plaukimas laivu

Skirtingai nei plaukimas baidarėmis, darbuotojų pasiplaukiojimas erdviu laivu bus rami ir nereikalaujanti fizinių išteklių pramoga. Plaukiojimai laivais organizuojami įvairiuose Lietuvos vietovėse, pavyzdžiui, Kauno mariose, Trakuose Galvės ežere. Priklausomai nuo laivo, pramogoje gali dalyvauti iki 40 asmenų. O norintys dar labiau įsimintinų akimirkų gali rinktis naktinį plaukimą ar plaukimo metu įvairias pramogas organizuojančio vedančiojo paslaugas.

  • Turizmo sodybos su pramogomis

Keliones į kaimo turizmo sodybas verta rinktis, jei darbuotojų amžius ar fizinis pasirengimas nėra tinkamas aktyvioms pramogoms. Galima rasti įvairiausių pramogų pasiūlymų apsistojant šiose sodybose – nuo teniso kortų iki galimybės pasivažinėti keturračiais netoli sodybos esančiose vietovėse. Mėgstantiems vandens pramogas kaimo turizmo sodybos dažnai siūlo paįvairinti poilsį plaukiojimu valtimis ar vandens dviračiais.

Tai populiariausios Lietuvoje pramogos darbuotojams. Renkantis tinkamiausią variantą atsižvelkite į kolektyvą, jų amžių, pomėgius ir temperamentą. Bet kuriuo atveju, kartu su darniu kolektyvu praleistas laisvalaikis visuomet liks atmintyje.