Kur rasti žiemines padangas geromis kainomis?

Belaukiant žiemos, vis dažniau susimąstome, kokias žiemines padangas pirkti. Standartines, spygliuotas, galbūt nusipirkti netgi grandines padangoms. Spręsti jums, tai priklauso nuo to kur planuojate važiuoti. Gyvenant kaime, tikrai neišsiversite su paprastomis žieminėmis padangomis, bagažinėje reikės vežiotis ir kastuvą. Tačiau tai kita tema, šiandien kalbame apie padangų kainas ir tas vietas kuriose jas pirkti pigiausia.

Patogiausia pirkti kompiuteriu

Jei jau galvoti kur nusipirkti padangas, pradėkite paiešką kompiuteryje. Vargu ar rasite norimo gamintojo padangas savo automobiliui jei gyvenate kur nors Kelmėje. Teks važiuoti į artimiausią miestą. Įsigykite padangas sėdėdami su kavos puodeliu prie kompiuterio. Visų pirma, apžvelkite kokios yra padangų naujienos, ką naujo pasauliui siūlo geriausi padangų gamintojai. Nesvarbu, kad tokių padangų ir nepirksite, bent jau praplėsite akiratį ir žinosite padangų pasaulio aktualijas ir vyraujančias tendencijas.

Pirkite iš privačių asmenų

Jeigu jums reikia naudotų padangų, geriausia pirkti iš privačių žmonių kurie savo nereikalingus daiktus pardavinėja skelbimuose. Jei esate iš rajono, maža tikimybė, kad rasite netoliese tinkamas padangas. Nusiteikite paieškai visos šalies mastu. Padanga yra toks daiktas kuris sveria daug ir užima nemažai vietos, todėl nesitikėkite, kad jums kas nors atsiųs padangas kurjeriu už du eurus. Pirkimo sandėrį suderinkite jums patogiu metu kai jūs ir pirkėjas galite susitikti. Padangas skelbimuose tikrai galite rasti geromis kainomis, priekabai ar mažai eksploatuojamam automobiliui tokių tikra užtenka.

Pas padangų montuotojus

Apsilankykite vietiniame padangų montavimo garaže. Turbūt pro šalį esate pravažiavęs pro padangų montuotojus ne vieną kartą. Užeikite į vidų ir nustebsite kiek daug gėrio jų dirbtuvėse. Padangos išrikiuotos gražiai lentynose. Kainos nesikandžioja, nuo 10 iki 30 eurų. Čia galima rasti netgi gerų egzempliorių, tačiau už juos teks pakloti šiek tiek brangiau. Turtingi žmonės nevažinėja padangomis kol jos visiškai nudyla, kai yra pinigų, padangas galima keisti kas porą metų. Iš tokių naudotojų ir atsirandą puikūs padangų komplektai antrinėje rinkoje. Jeigu jums nesvarbu, kad padanga buvo prieš tai pradurta ar kitaip pažeista, tačiau suremontuota, pirkite drąsiai tokias padangas už mažesnę kainą.