Paskelbti nugalėtojai. Vasaros atostogų akimirkos įamžintos atvirlaiškiuose

Lietuvos paštas skelbia vasaros atostogų nuotraukų konkurso nugalėtojus. Jų užfiksuotos vasaros akimirkos taps autoriniais atvirlaiškių rinkiniais.

lietuvos-pasto-darbuotoju-nuotraukos-atvirlaiskiai

Apie konkursą skelbėme anksčiau straipsnyje „Įamžintos vasarotojų akimirkos taps atvirlaiškiais

„Šiemet kaip niekad gausiai sulaukėme nuotraukų tiek iš gyventojų, tiek iš Lietuvos pašto darbuotojų. Vienas už kitą įsimintinesni sustabdytų vasaros akimirkų kadrai stebino originalumu ir užfiksuotomis vasarotojų emocijomis.

Gražiausių fotografijų autoriams, kuriuos išrinko Lietuvos pašto atstovai ir socialinio tinklo „Facebook“ lankytojai, jau gaminami specialūs atvirlaiškiai. Jie taps priminimu apie prabėgusią vasarą. Tuos, kurių nuotraukos šįsyk sulaukė mažiau palaikymo, kviečiame nenukabinti nosies ir dalyvauti kitąmet vyksiančiame konkurse“, – sakė Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė-Lalienė.

Vasaros nuotraukų konkursas „Sustabdyk akimirką žavingą…“ organizuotas jau šeštus metus iš eilės. Nuotraukas su užfiksuotomis vasaros akimirkomis siuntė ir profesionalūs fotografai, ir fotografijos mėgėjai; atskiras konkursas buvo organizuotas ir Lietuvos pašto darbuotojams.

gyventoju-nuotraukos-atvirlaiskiai

Gražiausiomis išrinktos Aušros Ratautės, Kristinos Prikockaitės ir Kristinos Kuodienės nuotraukos. Daugiausia socialinio tinklo „Facebook“ lankytojų balsų sulaukė Karolinos Karaliukaitės fotografija. Įsimintiniausias Lietuvos pašto darbuotojų nuotraukas rinko patys paštiečiai.

Konkursui atsiųstos nuotraukos publikuojamos Lietuvos pašto profilyje socialiniame tinkle „Facebook“, specialiai sukurtame albume.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas turi plačiausią ir tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą šalyje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

Add a Comment