Suvenyrinis puodelis – puiki dovana

Jeigu sukate galvą, ką padovanoti draugams, kolegoms, verslo partneriams ar giminaičiams – kodėl gi nepasirinkus puodelio? Sakysite – banalu? Nesutinkame. Nors puodelis galbūt ir nevirs pačia išskirtiniausia dovana, tačiau tai bus labai praktiškas bei naudingas daiktas, kurį jį gavęs asmuo tikrai panaudos, ir ne vieną kartą!

Visų pirma–  puodeliai nesusidėvi ir nėra vienkartinio naudojimo objektas, toks kaip šokoladas ar saldainiai. Puodelis yra sąlyginai nebrangus, o ir dizainų jų yra daug, todėl bet kuriam savo artimam žmogui galite nesunkiai išrinkti puikią dovaną. Citysouvenirs.lt interneto puslapyje galite įsigyti išskirtinio dizaino suvenyrinių puodelių, kurie taps puikia dovana ne tik lietuviams, bet ir užsieniečiams.

Prie puodelių žmonės taip pat prisiriša, ko negalima pasakyti apie kojines, tą patį šokoladą arba arbatos pakelį. Jeigu žmogus pripranta gerti iš tam tikro puodelio – didelė tikimybė, kad jis jo nekeis. Be to, kiekvienas tikrai džiaugsis turėdamas gražų puodelį su Lietuvos vaizdu ar Baltijos šalių simbolika. Ypač puodelius iš citysouvenirs.lt vertina ir išeivijos lietuviai bei lietuviškų šaknų turintys žmonės, kadangi tokie puodeliai primena gimtinę bei praeitį.

Įprastai galite rinktis iš kelių puodukų dydžių: 175, 260 ir 350 ml. Mažesnis puodukas puikiai tiks serviruoti svečiams, o didysis tarnaus kaip rytinis kakavos ar kavos puodelis prieš darbingą dieną. Galų gale puodelis bet kokiu atveju bus panaudojamas. Daugiau ar mažiau, bet ši dovana tikrai pasitarnaus ir bus naudinga. Jeigu dovanojate saldumynus ar drabužius – yra tikimybė, kad gavėjui iš tiesų tokia dovana nepatiks.