Transporto valdymo sistema ieškantiems efektyvių sprendimų

Ekspedijavimas, logistika, pervežimas ar tiesiog darbas su transporto priemonėmis reikalauja nemenkų investicijų į priežiūrą bei vežėjų monitoringą. Be jo, veikla neprogresuotų, būtų sunkiau optimizuoti išlaidas, pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, sumažinti nuostolius, laiką, kada transportas stovi nenaudojamas ar padidinti pelną. Dėl šių priežasčių transporto ir pervežimų rinka yra labai orientuota į technines inovacijas. Tik jų dėka kai kurios įmonės įsitvirtina gerose pozicijose. Nepakanka vien turėti didžiulį auto parką, reikia mokėti jį ir tinkamai valdyti.

Sistema transporto valdymui „Terralogistics“ – modernus, efektyvus ir laiko patikrintas būdas smulkioms, vidutinio dydžio bei stambioms įmonės valdyti savo transporto parką. Dažniausiai pasitaiko sausumos, ypač kelių transportas, tačiau programa gali būti pritaikyta ir laivų, geležinkelių ar net oro transportui.Terra sistemų dalis – transporto valdymo sistema, vienas iš paprasčiausių bei greičiausiai ir didžiausius rezultatus duodančių sprendimų įmonėms, kurios dirba su transporto priemonėmis bei įranga.

Patį sprendimą galima pritaikyti naudojimui per kompiuterius, planšetes ar mobiliuosius telefonus – bet kaip, kaip tik įmonei yra patogiau. Kadangi sistema „Terralogistics“ nuolat tobulinama jau ilgus metus, sistemos pritaikymas prie individualių įmonės poreikių – juokų darbas. Modulinis „skeletas“ leidžia pridėti reikiamas arba atimti nebereikalingas funkcijas taip išspaudžiant maksimalią naudą. Pagrindiniai ir greičiausiai pastebimi sistemos pliusai:

  • Sumažinamos darbo sąnaudos
  • Efektyviau išnaudojamas transportas
  • Sumažėja laukimo laikas
  • Sprendimai priimami greičiau
  • Atsakingi asmenys gali stebėti realiu laiku kintančią informaciją

Tokia investicija atsiperka iškart, o naudą teikia dar ilgai po įdiegimo. Susidomėjote? Manote toks sprendimas būtų naudingas jūsų veikloje? Spauskite ant nuorodos http://www.terralogistics.lt/ir sužinokite daugiau!