Vestuvių fotosesijos idėjos: bengališkos ugnelės

Bengališkos ugnelės arba kitaip šaltosios ugnelės yra puiki atrakcija kiekvienai šventei, tuo pačiu ir vestuvėms. Įtraukus šią atrakciją į fotosesiją, galima gauti išties nuostabių rezultatų.

ideja-vestuviu-fotosesijai07

Patarimai renkantiems bengališkas ugneles fotosesijai

Nesvarbu ar esi vestuvių planuotoja, ar nuotaka, ar fotografas, bet jei tavo užduotis yra parūpinti šventei bengališkas ugneles, tuomet šie patarimai tau.

  • Įsigyk ilgiau degančių, ilgesnėmis lazdelėmis bengališkų ugnelių. Trumpos ugnelės užgesta labai greitai, tad sunku spėti nufotografuoti tai kas suplanuota.
  • Pasirink sertifikuotas, šventėms skirtas, kokybiškas bengališkas ugneles. Jos degdamos neskleidžia dūmų, tad galima naudotis ir patalpose.
  • Netaupyk ant degtukų ar žiebtuvėlių. Jei nori kad visas pulkas žmonių prieš objektyvą pamojuotų bengališkomis ugnelėmis, turėk ir daugiau priemonių joms uždegti, kad procesas vyktų kuo greičiau.

Fotosesijos idėjos

Šaltomis ugnelėmis žaisti geriausia jau sutemus, tuomet labiausiai atsiskleidžia jų grožis. Vienas įdomesnių fotosesijos variantų – rašymas šviesa. Judinant ugneles galima ore užrašyti tam tikrus ženklus, žodžius, vardus. Tačiau kam kalbėti, kai galima apžiūrėti:

Fotografijos iš Pinterest.com

Add a Comment