Vestuvių fotosesijos idėjos: nuotaka ir pamergės

Viena iš privalomų nuotraukų vestuvių albume – nuotaka ir pamergės. Pamergės artimiausios draugės su kuriomis pirmiausia buvo dalinamasi vestuvių džiaugsmais ir rūpesčiais, tad jos nusipelnė įdomesnės fotosesijos. Todėl dalinuosi keliomis idėjomis, kurias visai nesudėtinga įgyvendinti.

Pasiruošimas vestuvėms būnant kartu, tai dvigubos linksmybės. Su geriausiomis draugėmis prieš pat lendant į šventinius rūbus.

Jessica Fairchild

Pirmas įspūdis, kai pasirodai su vestuvines suknele savo draugėms.

George Street Photography

Dienos žvaigždė. Be abejonės žvaigždes visi nori nufotografuoti.

David Mielcarik

Tostas už pamerges ir visus, kurie sukūrė šventę.

Chris Joriann Photography

Visi dievina selfius, net ir nuotakos ir jų pamergės.

Katelyn James

Kaip pamergės susipažino su nuotaka? Trumpa žinutė su tuo įvykiu niekada neleis pamiršti draugystės pradžios.

Katy Hall

Žvelgti pro langą, reiškia žvelgti į ateitį. Nuostabus vestuvių fotosesijos kadras prieš pat išeinant.

Abbey Conroy

Veliumas didelė atrakcija ne tik vestuvių fotografams, bet pamergėms. Kodėl tuo nepasinaudojus ir nepapildyti savo albumo štai tokiu kadru?

Barnet Photography

Arba galima tiesiog kartu pasimaivyti.

JLP & Associates

Add a Comment