Vestuvių fotosesijos idėjos

Po vestuvių lieka dovanos, prisiminimai ir fotografijos. Todėl kuomet kalba pasisuka link vestuvių fotosesijos, visi supranta – be jos prisiminimai išblės greičiau. O juk to labiausiai ir nenorime. Todėl kalbos apie tai ar reikalinga vestuvių fotosesija ar ne, nelieka. Lieka tik išsirinkti ir sutarti su fotografu, kokia tai bus fotosesija.

vestuves

Vestuvių dienos fotosesija susideda iš kelių etapų:

  1. Pasiruošimas vestuvėms.

Tai jaunosios ir jaunojo, jų tėvų pasirengimas vestuvių ceremonijai, apsirengimas, makiažas, fotografuojamos įvairios detalės, vestuvių akcentai, jaunųjų portretai.

  1. Kelionė į ceremonijos vietą ir ceremonija.

Tai svarbiausia fotosesijos dalis, jos metu fotografuojami bažnyčioje (ar metrikacijos biure) susirinkę svečiai, užfiksuojamos svarbiausios detalės: įžadai, vestuvinių žiedų užmovimas, pirmasis bučinys, išėjimas iš ceremonijos vietos, žiedlapių bėrimas ir sveikinimai.

  1. Vestuvinė fotosesija.

Kol svečiai renkasi į vestuvių puotą, jaunieji pabėga smagiai fotosesijai. Štai ši dalis gali būti pati įsimintiniausia ir pasakojanti įdomiausias istorijas. Idėjas šiai fotosesijos daliai aptarsime atskirai.

  1. Vakarinė dalis.

Be vakarinės dalies būtų nelinksma, juk čia taip pat gausu įvykių – tostai, vestuvinio torto pjaustymas, pirmasis jaunųjų šokis.

Vestuvių fotosesijos idėjos

Fotosesija gamtoje. Nesvarbu kuriuo metų laiku vyksta vestuvės, gamtos prieglobstis sukuria nuostabų foną bet kokiai fotosesijai. Pavasarį būtina išnaudoti žydinčių sodų magiją, vasarą – vaiskią ir gyvybės pilną žalumą, ruduo neįsivaizduojamas be auksu padabintų medžių, o žiema dovanoja savo snaigių lengvumą. Gamtos fone galima išdarinėti pačius įvairiausius dalykus ir kurti savo fotosesijos scenarijų. Tai gali būti ir piknikas gamtoje, ir mylimųjų gaudynės parko labirintuose, supimasis ant sūpynių. Tokia fotosesija neįpareigoja, daugelį įdomių kadrų galima sugalvoti ir įgyvendinti čia ir dabar.

Teminė fotosesija. Tai fotosesija, kuri pasakoja istoriją, kurioje jaunieji atlieka tam tikrus vaidmenis. Pavyzdžiui, tai gali būti piratų vestuvės, o gal karalių puota, galbūt vestuvių svečiai taps riteriais ir jų damomis, o gal gatves šlifuojančiais hiphoperiais. Viskas priklauso nuo jaunųjų pomėgių, sumanymo ir, žinoma, svečių sutikimo.

Ekstremalios fotosesijos. Jei jaunieji nenustygstantys vietoje, tai garantuotai ir vestuvių fotosesijos idėja jų planuose bus kiek ekstremali. O kodėl gi ne? Vestuvėms puikiai tinka skrydis oro balionu, pasiplaukiojimas jachta ar kateriu, šuolis parašiutu, pasivažinėjimas motociklu ar keturračiais, jodinėjimas žirgais.

Kartais galima daug neplanuoti siužeto, o įtraukti tam tikrus elementus, kurie suteikia kitokį atspalvį bet kokiai fotosesijai. Pavyzdžiui:

Vestuvių fotosesiją ir visus dienos planus būtina aptarti su pasirinktu vestuvių fotografu. Geriausia iš anksto, o jei planuojama ekstremali arba teminė fotosesija, apie tai reikėtų užsiminti jau užsakant fotografo paslaugas.

Ivaz

Add a Comment